Śląski Dom

PRZYJDŹ I ZOBACZ

Kupując samochód wcześniej go oglądamy i wykonujemy jazdę próbną. Podobnie starannie oglądamy inne, nawet małe zakupy. Natomiast myśląc o budowie lub kupnie domu, najważniejszej inwestycji w życiu, na ogół nie mamy możliwości dokładnego obejrzenia naszego wymarzonego domu i zastosowanych w nim rozwiązań. Na ogół musimy podejmować decyzje na podstawie komputerowych wizualizacji lub ogólnych informacji z internetu.

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego osiedla w Kotorzu Wielkim. Będą Państwo mieli okazję obejrzeć nowoczesne śląskie domy, całkowicie urządzone i wyposażone, łącznie z otoczeniem i ogrodem. Będą Państwo mogli obejrzeć i porozmawiać o zastosowanym wyposażeniu i urządzeniach: meblach, kominku, schodach, drzwiach, oknach itp. A także zobaczyć w pracy nowoczesne rozwiązania takie jak:
•    Pompa ciepła glikol-woda współpracująca z odwiertami pionowymi,
•    Pompa ciepła powietrze-woda
•    Rekuperacja (także rekuperator entalpiczny) współpracujące z gruntowym wymiennikiem ciepła,
•     Odkurzacz centralny
•    Alarm z czujnikiem p-poż

i inne zastosowane rozwiązania w normalnej pracy w prawdziwym domu.


Zapraszamy nie tylko osoby zainteresowane zakupem domu a naszym osiedlu ale także tych z Państwa, którzy myślą o samodzielnej budowie swojego domu. Może spodobają się Państwu nasze projekty? Może spodobają się jakieś rozwiązania i zechcą je Państwo zastosować w swoich domach?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Termin oglądania domu prosimy uzgodnić telefonicznie.

W bajecznie pięknym miejscu, 500m od Jeziora Turawskiego, czekają dla Ciebie nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne domy, bezpośrednio nawiązujące do znakomitej tradycji śląskiego budownictwa murowanego. Zamieszkaj w jednym z nich - ciesz się przestrzenią, odpocznij w przyjaznym otoczeniu.

„Narody, które tracą
pamięć, tracą życie”
Tukidydes

 

 

NAPISALI O NAS:

WŁASNY DOM

MURATOR

NAJLEPSZE DOMY.PL